U bevindt zich hier: Home » Nieuws


Tornax nieuwsfeed!Tornax nieuwsfeed! |

Nieuws

16 september 2009

Rooster scheidsrechters bekend


Goedendag scheidsrechters van Tornax,

Hieronder vinden jullie het eerste deel van het nieuwe seizoen. Kunnen jullie niet, dan kan kan onderling geruild worden, maar let wel op je code!
Als je ruilt, geeft dit dan door aan mij anders is het niet te controleren. Ineke NijenEs is de enige reserve voor noodgevallen.

Groeten,

Johan Goes

Email
joja@hetnet.nl

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Scheidsrechter

Za

26-09

12.15

 

MB1 - Halley MB 1

T.Derksen

 

 

12.15

 

JB1 - Dijkman/WSV JB 1

A.Bonnink

 

 

14.00

 

H2 - D.V.O. HS 4

B.Leussink

 

 

14.00

 

MB2 - Halley MB 3

J ten Arve

 

 

14.00

 

D2 - GUV GREVEN DS BOVO 4

G.Hans

 

 

16.00

 

D1 - GUV GREVEN BOVO DS 2

D.Marsman

 

 

16.00

 

H1 - Halley HS 2

K.Bonsel

 

 

16.00

 

MA1 - Brevolk MA 2

E.Dieperink

 

 

 

 

 

 

Wo

30-09

20.30

 

D3 - Revoc DS 3

A.Heezen

 

 

 

 

 

 

Za

10-10

12.15

 

MB1 - Dijkman/WSV MB 2

K te Veldhuis

 

 

14.00

 

D2 - Boemerang DS 4

B.Leussink

 

 

14.00

 

H2 - Volga HS 4

D.Marsman

 

 

14.00

 

Dynamo-Neede JB 1 - JB1

 

 

 

14.00

 

MB2 - ’t Peeske MB1

A.Laarman

 

 

16.00

 

D1 - Boemerang DS 2

L.Koertse

 

 

16.00

 

MA1 - Volga MA 1

G.Hans

 

 

 

 

 

 

Wo

14-10

20.30

 

D3 - ’t Peeske DS 3

F.Wolters

 

 

 

 

 

 

Za

31-10

12.15

 

MB1 - Kerkemeijer Gemini MB 1

K te Veldhuis

 

 

12.15

 

JB1 - Boemerang JB 1

T.Derksen

 

 

14.00

 

MB2 - Brevolk MB 1

M.Laarman

 

 

14.00

 

D2 - Sparta Zelhem DS 4

F.Wolters

 

 

14.00

 

H2 - Reflex HS 4

G.Hans

 

 

 

 

 

 

Za

31-10

16.00

 

D1 - Kerkemeijer Gemini DS 3

D.Marsman

 

 

16.00

 

MA1 - GeKoMo Rivo MA 2

E.Dieperink

 

 

16.00

 

H1 - The Phantoms HS 1

K.Bonsel

 

 

 

 

 

 

Wo

04-11

20.30

 

D3 - The Phantoms DS 1

A.Bonnink

 

 

 

 

 

 

Wo

11-11

20.30

 

D3- BVC’73 DS 4

L.Koertse

 

 

 

 

 

 

Za

21-11

12.15

 

MB1 - Revolc MB 1

J ten Arve

 

 

12.15

 

JB1 - Volga JB 1

T.Derksen

 

 

14.00

 

D2 - Dijkman/WSV DS 4

B.Leussink

 

 

14.00

 

H2 - Dijkman/WSV HS 4

G.Hans

 

 

14.00

 

MB2 - Victoria MB 2

M.Laarman

 

 

 

 

 

 

Za

21-11

16.00

 

MA1 - Dijkman/WSV MA 2

C.Heezen

 

 

16.00

 

H1 - Dijkman/WSV HS 2

K.Bonsel

 

 

16.00

 

D1 - Revoc DS 1

F.Wolters

 

 

 

 

 

 

Wo

09-12

20.30

 

D3 - KSH DS 2

J ten Arve

 

 

 

 

 

 

Za

19-12

12.15

 

JB1 - Marvo’76 JB 1

A,Bonnink

 

 

14.00

 

D2- ASV DS1

B.Leussink

 

 

14.00

 

H2- Langhenkel Orion HS 7

L.Koertse

 

 

 

14.00

 

MB1- Langhenkel Orion MB2

A.Laarman

 

 

16.00

 

D1 - KSV DS 1

F.Wolters

 

 

16.00

 

MA1 - SV Loil MA 2

D.Marsman

 

 

16.00

 

H1 - Wevoc HS 2

K.Bonsel

 

 

 

 

 

 

Wo

06-01

20.00

 

Alfun/Focus HS 1 - H1

 

 

 

20.30

 

D3 - Reflex DS 4

F.Wolters

 

 

 

 

 

 

Za

16-01

14.00

 

D2 - VIOS Beltrum DS 3

F.Wolters

 

 

14.00

 

H2 - Dash HS 3

B.Leussink

 

 

16.00

 

D1 - BVC’73 DS 1

D.Marsman

 

 

16.00

 

H1 - Langhenkel Orion HS 3

K.Bonsel

 

 

 

 

 

 

Wo

20-01

20.30

 

D3 - GeKoMo Rivo DS 4

J ten Arve